Browsing Tag

Joachim Andersen

Arsenali zbraz xhepat për dy lojtarët e Serie A

Arsenali nuk pritet të ketë shumë ndryshime për sezonin e ardhshëm. Topçinjtë kanë në dispozicion një buxhet shumë të cunguar. Emeri do i duhet të përforcojë skuadrën me më pak se 50 milionë paund. Kështu tekniku duhet të tregohet i zgjuar…

Plani i Juventusit, dy mbrojtës për t’u “blinduar”

Juventusi kërkon të përforcohet në mbrojtje dhe po sheh elementë të rinj që të ofrojnë garanci për të ardhmen. Tashmë ka edhe emra konkretë lojtarësh që bardhezinjtë i duan. Në Itali sigurisht kampionët janë zgjedhje e parë për shumë…