Browsing Tag

Java e trete

Ndryshimi i fundit për Superioren, e diela me plan tjetër

Java e tretë e Superiores do të zhvillohet në tre ditë, por ka ndryshim orari në dy sfidat e së dielës. Kukësi-Tirana do të zhvillohet tre orë më herët sesa ishte njoftuar më parë, ndërsa Teuta-Kamza do të jetë ndeshja e mbrëmjes. Spostim…

Tashmë është modë, tre ditë kampionat edhe këtë javë

Superiorja la pas javën e dytë dhe të premten ekipet zbresin menjëherë në fushë. Dy ekipet e kreut, Skënderbeu e Laçi, përballen mes tyre në Korçë. Pa praninë e tifozëve, dy ekipet do tentojnë maksimumin në këtë përballje. Superkupa ishte…