Browsing Tag

Java e shtatë e Bundesligës

VIDEO | Spektakël për kreun, Alkaser nderon Dortmundin

Dortmundi ka arritur të fitojë ndeshjen e katërt rresht në shtëpi dhe të katërtën rresht përfshirë kampionatin dhe Champions Ligën. Festival golash në “Signal Iduna Park” me verdhezinjtë, të cilët mposhtën Augsburgun me rezultatin 4-3. Kjo…