VIDEO | Dy “krisma” në fillim dhe në fund, Napoli likuidon Atalantën

Një gol në fillimin e ndeshjes dhe një tjetër në fund i dhuruan tre pikët Napolit…

VIDEO | Buzëqesh vetëm Torino, shtesat “shkatërrojnë” Xhenoan

Torino nuk fitonte në shtëpi që nga 5 tetori, kur triumfonte përballë Frozinones. Ekipi “granata” fitoi…

VIDEO | Fitore Champions-i, Milani i bën rrugë përmbysjet

Trepikësh tepër i rëndësishëm për kuqezinjtë e Milanit. Ekipi i Gatuzos fitoi përballë Parmës me rezultatin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online