Browsing Tag

java 21

E Para dhe e Dyta në fushë, nëntë “betejat” e ditës

Kategoria e Parë vijon dhe sot janë parashikuar të luhen pesë takime, ndërsa të dielën do të zhvillohen tre të tjerat. Të gjitha përballjet nisin prej orës 15:00. E shtuna ka më shumë angazhime në Grupin B, pasi do të luhen të gjitha…

Kategoria e Parë “ndez motorët”, ja plani i fundjavës

Të shtunën dhe të dielën zbresin në fushë ekipet e Kategorisë së Parë. Sektori i Garave pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar edhe programin e ndeshjeve. Kështu, ndeshjet e grupit B do të zhvillohen të gjitha të shtunën dhe…