VIDEO | Super Durant del kokulur, Harden e Gordon thyejnë Warriors

Houston Rockets ka reaguar pas dy humbjeve me Golden State Warriors dhe në ndeshjen e tretë…

VIDEO | Durant fiton betejën me Harden, Celtics të fortë për Bucks

Kevin Durant dhe James Harden kanë shënuar nga 35 pikë dhe në fund ka festuar Golden…

Triumfojnë Raptors e Nuggets, Rockets fluturojnë me Harden

Toronto Raptors nuk ndalen as nga Brooklyn Nets, teksa kanë fituar 105-115. Pascal Siakam dhe Kaëhi…

VIDEO | James Harden “përbindësh”, Bucks shtypin edhe Miami Heat

Giannis Antetokounmpo është rikthyer të luajë dhe ka shënuar 27 pikë në fitoren e Milwaukee Bucks…

VIDEO | James Harden vendos rekordin unik, Warriors e Bucks pa rivalë

Autokritikë e menjëhershme e Golden State Warriors, që reaguan pas humbjes së pasuar me Spurs. Kampionët…

VIDEO | Warriors rrëshqasin sërish, James Harden është fenomenal!

Golden State Warriors kanë pësuar humbjen e dytë radhazi, teksa këtë herë ndaj tyre ka triumfuar…

VIDEO | Antetokounmpo e Harden super, Warrios likuidojnë Spurs

Golden State Warriors shtypin edhe San Antonio Spurs, madje me rezultatin e thellë 141-102. Klay Thompson…

James Harden është “bishë”, Bucks likuidojnë edhe Brooklyn Nets

Houston Rockets ka mposhtur Phoenix Suns me rezultatin 110-118, ndërkohë që nuk vihet në diskutim se…

VIDEO | James Harden është i papërmbajtshëm, Anthony Davis thyen Clippers

James Harden është një monstër. Basketbollisti i  Houston Rockets arriti të shënonte plot 57 pikë në…

VIDEO | “Makineria” Harden nuk i bën punë Rockets, Kuzma nderon Lakers

Houston Rockets nuk ia ka dalë të përballojë forcën e Milwaukee Bucks, që triumfoi me rezultatin…

VIDEO | Antetokounmpo dhe Harden dhurojnë “show”, Lakers rigjejnë rrugën

James Harden e ka ulur pak ritmin, pasi në fitoren që Houston Rockets mori kundër Denver…

“Mos e kruaj me James Harden”, përulen Warriors! Spurs “çmontojnë” Raptors

Golden State Warriors dhe Toronto Raptors janë thyer. Kampionët në fuqi e kanë pësuar përballë të…

Curry-Durant marrin për dore Warriors, James Harden magjik!

Stephen Curry dhe Kevin Durant kanë udhëhequr Golden State Warriors në fitoren e radhës kundër Phoenix…

Harden është i bindur: Çmimi “MVP” do jetë sërish i imi

Basketbollisti i Houston Rockets, James Harden, po kalon një moment të shkëlqyer. 29-vjeçari ka regjistruar një…

Warriors e Bucks nuk kursejnë asnjë rival, James Harden fantastik!

Triumf i Golden State Warriors me rezultatin 105-115 ndaj Portland Trail Blazers, por skena ishte e…

Harden “show”! Bien Warriors dhe Lakers, Durant-Curry të pafuqishëm

Golden State Warriors janë thyer në shtesë nga Portland Trail Blazers, në një ndeshje që përfundoi…

Durant nderon kampionët, shkëlqejnë James Harden e Paul George

Golden State Warriors nuk e ka pasur të lehtë me Dallas Mavericks, por në fund ka…

Clippers likuidojnë Maveriks, Harden nuk mjafton për Rockets

Los Angeles Clippers kanë gjetur rrugën e fitores, teksa kanë mposhtur 125-121 Dallas Mavericks. Një ndeshje…

Curry mes rekordmenëve, Harden dhe Antetokounmpo tregojnë “dhëmbët”

Stephen Curry është një “yll” në NBA dhe në takimin e fundit që Golden State Warriors…

Lebron James udhëheq Lakers, Harden i papërmbajtshëm për Rockets

Los Angeles Lakers kanë kaluar me sukses Charlotte Hornets me rezultatin 100-128, ndërkohë që LeBron James…

LeBron James përulet para Harden, Clippers shpartallohet nga Spurs

James Harden ka qenë i papërmbajtshëm dhe Houston Rockets ka mundur Los Angeles Lakers 126-111. Plot…

Durant “merr për dore” Warriors, James Harden fenomenal në… humbje

Kevin Durant dhe Klay Thompson vijojnë të udhëheqin Golden State Warriors. I pasi shënoi 49 pikë,…

Warriors “të vegjël” para James Harden, Nuggets rikthehet te fitorja

Moment jo për Golden State Warriors. Kampionët në fuqi janë mundur nga Houston Rockets 107-86, në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online