Dëshira e fundit e Interit, një spanjoll për të zëvendësuar Perishiç

Ivan Perishiç është drejt largimit nga Interi. Kroati e ka shprehur gjithmonë dëshirën për të luajtur…

Perishiç çohet në stol, e ardhmja e kroatit në duart e një shqiptari

E ardhmja e Ivan Perishiç është gjithmonë e më larg Interit. Sipas së përditshmes italiane “Gazzeta…

Sezoni zhgënjyes i Perishiç, tek Interi e vënë në shitje

Sezoni aktual ka qenë tepër zhgënjyes për sulmuesin kroat Ivan Perishiç. 29-vjeçari ka shënuar vetëm tre…

Inter gati planin për yllin e Bokës, sirena spanjolle për Perishiç

Interi u rikthye te fitorja pas katër ndeshjesh (mes kampionatit dhe Champions-it). Goli i Ikardit përballë…

Bajerni në sulm për Perishiç, në mes është agjenti shqiptar

Ivan Perishiç e ka bërë të qartë se dëshiron të largohet nga Interi. Kontrata e sulmuesit…

Perishiç e thotë troç: Isha pranë largimit, ja pse ndërrova mendje!

Pasi zbuloi përpara dy ditësh se ëndrra e tij është të luajë në Premier Ligë, Ivan…

Perishiç sinjalizon Junajtid: E kam ëndërr të luaj në Premier Ligë

Në verë Zhoze Murinjo i kërkoi klubit që të çonte në Mançester Ivan Perishiç. Edhe pse…

Inter shqetëson Juven, futet në garë për mesfushorin

Xhuzepe Marota nuk e ka nisur akoma zyrtarisht aventurën zikaltër, por ish-juventini do të fillojë shumë…

“Fikja” e Perishiç, Spaleti ka gati zgjidhjen për kroatin

Ivan Perishiç është një futbollist i talentuar dhe me potencial të madh, por, nëse ai shkëlqen…

Dëmtimet e derbit: Naingolan humbet Barcelonën, dyshja kroate në dyshim

Raxha Naingolan nuk do të luajë kundër Barcelonës. Mesfushori i Interit u detyrua të largohej nga…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online