Rrëfimi i Ismajlit: Padrejtësitë në Kroaci dhe filozofia e Edi Rejës

Ardian Ismajli është kthyer në një lojtar kyç te Hajduku i Splitit. Qendërmbrojtësi shqiptar ka dhënë…

Gjermania shpartallon Serbinë, “zemra mal” mbrojtësit të kombëtares

Gjermania U21 dhe Serbia U21 u përballën dje kundër njëra-tjetrës, sfidë e vlefshme për Euro 2021…

Tjetër dëmtim në kombëtare, kësaj radhe e pëson një mbrojtës

Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet në Gjermani, në kuadër të ndeshjeve të kualifikueseve të ndaj Islandës dhe…

Ditë jo për Uzunin dhe Ismajlin, një talent kuqezi debuton në Kroaci

Myrto Uzuni dhe Ardian Ismajli kanë pësuar humbje me skuadrat e tyre në takimet e sotme…

VIDEO: Gola dhe asiste, fundjava nis mbarë për legjionarët

Fundjava na servit një numër të madh ndeshjesh dhe një numër edhe po aq të madh…

Edi Reja në Shkodër, zbulohen arsyet e vizitës së trajnerit italian

Detaje të reja janë zbuluar sa i takon vizitës së italianit Edi Reja në Shqipëri. Sipas…

Ismajli triumfon me përmbysje të çmendur, ndeshje pozitive dhe për Qosen

Dy lojtarët shqiptarë, Ardian Ismajli dhe Kristi Qose kanë luajtur titullarë për skuadrat e tyre, respektivisht…

Shënoi gol deçiziv, Shaktar Doneck hedh sytë nga lojtari i kombëtares shqiptare

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Ardian Ismajli po kalon një formë të mirë te Hajduku i Splitit.…

Tahiraj: Nuk e prisja të isha titullar. Ismajli: E mbytëm Lokomotivën!

Fillimi i sezonit ishte katastrofik për skuadrën e Hajdukut të Splitit, por së fundmi situata po…

VIDEO | Ismajli rikthehet me asist, mund Alijin dhe ka një mesazh për “dashakeqët”

Ardian Ismajli është rikthyer në fushë me Hajdukun e Splitit pas më shumë se një muaji…

Ismajli dhe Memushaj në fushë, nuk feston asnjëri

Ardian Ismajli është një titullar i padiskutueshëm në formacionin e Hajdukut të Splitit. Lojtari i Kombëtares…

Dermaku dhe Ismajli, tani nuk ka më kthim pas

Kastriot Dermaku dhe Ardian Ismajli janë përfolur shumë në javët e fundit, pasi preferuan që të…

Shaland: Ismajli i premtoi Vokrrit se do të luante për Kosovën

Bernard Shaland nuk ka lënë pa komentuar dhe zgjedhjen e Ardian Ismajlit, i cili la Kosovën…

Ismajli vishet kuqezi? Babai i tij tregon situatën

Ardian Ismajli u përfol se do të lërë Kosovën , për të veshur fanellën kuqezi. Ç’është…

Lajm i bujshëm nga Kosova, Shqipëria kërkon Ismajlin?

A ka probleme Shqipëria me Kosovën? Ne themi jo, por në Kosovë kanë kohë që ankohen…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online