Browsing Tag

Insigne

Atletiko do sulmues, dëshira e Simeones luan në Serie A

Atletiko Madrid peshkon në Itali. “Los Colchoneros” janë hedhur në sulm për të siguruar shërbimet e Lorenco Insinjes. Oferta e parë duket se ka mbërritur në adresë të Napolit dhe sipas asaj që raporton “Il matino” Atletico ka ofruar 50…

Insinje si fantazmë, çfarë rrengu ndaj Balotelit!

Mario Baloteli ka rënë në grackën e shokëve të tij të skuadrës në kombëtare. Domeniko Krishito dhe Lorenz Insinje i kanë bërë një rreng sulmuesit në grumbullim. Sulmuesi i Nicës ndodhej në dhomë me lojtarët e përmendur më sipër, ndërkohë…