Browsing Tag

ingolstad

VIDEO | Hakmarrja e madhe e Mavrajt, fundoset Hamburgu

Mërgim Mavraj dhe Ingolshtadi i tij kanë arritur një triumf jetik përballë Hamburgut në transfertë me shifrat 0-3, me mbrojtësin tonë që shijon hakmarrjen e madhe përballë ish-ekipit të tij. Ingolshtadi e nisi në mënyrë perfekte…