Browsing Tag

incidenti

“Arena e gangsterëve”, reagon dhe tifozeria e Flamurtarit

Incidenti i ndodhur në stadiumin “Selman Stermasi” mes disa tifozëve të Partizanit dhe fotografit të klubit të Flamurtarit është në qendër të vëmendjes, sidomos në rrjetet sociale. Pasi kanë reaguar ultrasit “Guerrils” dhe faqja zyrtare e…

Kaosi në “Selman Stermasi”, reagon klubi i Partizanit

Ndeshja mes Partizanit dhe Flamurtarit pati shumë trazira në fushën e lojës, me tifozët e kuq që u konfrontuan me fotografin e skuadrës së Flamurtarit. Sot, klubi i Partizanit ka reaguar në “Facebook” sa i takon këtij incidenti, duke u…

“Pussy Riot” trondit sërish Rusinë, ndërpresin finalen

“Pussy Riot”, grupi rus i rrokut i njohur në mbarë botën për mënyrat ekstreme të protestimit, nuk kishte si të mos qëndronte pa bërë zhurmë dhe në Botërorin “Rusi 2018”, dhe madje surprizën e kishin ruajtur me kujdes për takimin final.…