Browsing Tag

Idrizaj

Derbi nuk kalon pa pasoja, mbrojtësi i Partizanit mbyll sezonin

Lojtari i Partizant, Hektor Idrizaj, pësoi një dëmtim të rëndë gjatë derbit me Tiranën. Mbrojtësi vlonjat u dërgua menjëherë në spital për të marrë ndihmë të specializuar mjekësore për dëmtimin në kupën e gjurit. Në një njoftim të bërë…

E papritur në derbi, ambulanca çon lojtarin në spital

Mbrojtësi i Partizanit, Hektor Idrizaj, ka lënë fushën e lojës në minutën 57-të pas një dëmtimi në gju. Futbollisti vlonjat është çuar menjëherë me barrelë drejt ambulancës ku më pas është transportuar në spital për të marrë ndihmë të…

Kamza pasive, disa klube duan Idrizajn

Kamza e mbylli me sukses sezonin e shkuar dhe një ndër lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës debutuese ishte Hektor Idrizaj, i cili luajti rreth 30 ndeshje sezonale dhe shpesh u sakrifikua, duke luajtur në të dy krahët e mbrojtjes e duke…

Idrizaj: Treguam se fitorja në Gjirokastër nuk ishte rastësi

Mbrojtësi i Kamzës ul euforinë pas triumfit të djeshëm, duke u përqendruar te synimi final, mbijetesa, që është 30 ndeshje larg Pas disa sezonesh mes Durrësit, Vlorës e Skënderbeut, Hektor Idrizaj ka nisur një aventurë të re në Kamzë,…

Hektor Idrizaj, drejt kthimit në shtëpi

Elton Nika Pasi ka zyrtarizuar dy ditë më parë Ditmar Bicajn dhe pret një përgjigje nga Edon Hasani, Flamurtari është gati për goditjet e radhës në merkato. Ka në përbërje disa lojtarë për mbrojtjen, siç janë Bicaj, Veliu, Jakovljeviç…

Spastrim te Skënderbeu, ikin Orelesi, Plaku e Idrizaj

Leonard Trebicka Një ditë para se Skënderbeu të grumbullohet dhe të nisë fazën përgatitore verore, ka pasur zhvillime në kampin bardhekuq, ose më saktë të tjera largime. Pas Hamdi Salihit, Kornel Predeskut dhe Marvin Ogunxhimit, radha u…