Browsing Tag

Hugo Loris

Loris tregon aftësitë, katër pritje në katër sekonda

Franca për pak sa nuk u tërpurua dje para tifozëve të saj në miqësoren ndaj Islandës, që u mbyll rezultatin 2-2. “Vikingët” arritët të befasonin duke shënuar dy gola të shpejtë, por në minutat e fundit të takimit, kampionët e botës shmangën…

Hugo Loris bëhet shembull, çfarë dënimi!

Hugo Loris, portieri i Totenhemit, u ndal rreth një muaj më parë në gjendje të dehur dhe për disa orë qëndroi në rajonin e policisë. Më pas u la i lirë dhe kampioni i botës u kërkoi falje tifozëve, familjes dhe klubit të Totenhemt.…

Gjobë dhe heqje shiriti, Loris kërkon ndjesë

Hugo Loris është penduar. Në orët e para të ditës së premte ai u ndalua nga policia dhe për shkak se po ngiste makinën në gjendje të dehur, u shoqërua në komisariat. Kampioni i botës qëndroi për shtatë orë në qeli dhe më pas u lirua me…

Arrestohet Hugo Loris, më 11 shtator në gjyq

Hugo Loris, ashtu si shumë futbollistë të tjerë, është ndaluar nga policia dhe akuzohet për ngarje të makinës në gjendje të dehur. Ai u ndal nga një patrullë në orën 02:20 të ditës së sotme dhe ka qëndruar për rreth shtatë orë në qeli.…