Browsing Tag

Hueska

Mbrojtja makthi i Gatuzos, Milani si Fulhem dhe Hueska!

Milani është në vendin e katërt, në kuotë të barabartë pikësh me Lacion, megjithatë mund të thuhet se kjo ka ndodhur vetëm falë sulmit kuqezi, i cili ka shënuar 20 gola. Vetëm Juventusi e ka gjetur rrugën e rrjetës më shumë herë se Milani,…

VIDEO | Stuani nuk ndalet, Hueska rikthehet te pika

Është mbyllur në barazim 1-1 ndeshja mes Hueskës dhe Zhironës. Vendasit rikthehen të marrin pikë pas katër humbjeve radhazi në kampionat, ndërsa Zhirona vazhdon të jetë e pamposhtur në transfertë. Dy penallti vendosën sfidën e drekës në…