Browsing Tag

Huesca

VIDEO | Një supergol dhe Hueska vijon të bëjë histori

Hueska kërkon të tregojë se nuk është ngjitur në La Liga për të qenë kalimtar. Është hera e para që garojnë në elitën e futbollit spanjoll, por në dy javët e para kanë lënë gjurmë. Debutimi në kampionat erdhi me një fitore në transfertë…