Browsing Tag

Huan Mata

Junajtid në tokë: Mata nuk ka fjalë, Jang shumë i zhgënjyer

Mançester Junajtid që nga ikja e Aleks Ferguson vazhdon të kapitullojë. “Djajtë e kuq” barazuan sfidën e djeshme me Hadërsfilldin dhe humbën matematikisht luftën për një vend në katërshen e më të mirave, njëkohësisht mundësinë për një vend…

Rinovime dhe merkato, Junajtid kërkon mbrojtësin kampion bote

Drejtuesit e Mançester Junajtid po vazhdojnë punën për të përforcuar ekipin në merkaton e janarit. Siç citon “Marca”, klubi anglez është i interesuar për mbrojtësin francez të Atletiko Madrid, Lukas Hernandez dhe ka bërë ofertën e parë për…