Browsing Tag

Huan Kuadrado

Flitej për largim, mesfushori i Juventusit merr vendimin

Juventusi ka një mesfushë shumë të populluar. Sarri ka në dispozicion mbi dhjetë lojtarë në atë repart dhe largimet janë të pashmangshme. Ditët e fundit është raportuar një largim i mundshëm i Huan Kuadrados. Kolumbiani flitet se ka…