Tani gjithçka më e lehtë, Napoli i rikthehet dëshirës së vjetër

Napoli vazhdon përpjekjet për të sjellë një sulmues të madh në San Paolo. Nikolas Pepe dhe…

Pothuajse e kryer, Napoli i plotëson dëshirën Karlo Ançelotit

Napoli është shumë pranë arritjes së akordit me një nga lojtarët e preferuar të Karlo Ançelotit.…

Napoli hap merkaton me një goditje të bujshme, rrëmben zbulimin e Botërorit!

Napoli bën goditjen e bujshme.

PSV “plaçkitet” gjatë verës, “gjiganti” anglez hidhet në sulm

Kampionati holandez vazhdon të furnizojë klubet elitare me disa nga talentet të një niveli shumë të…

Napoli i shtang të gjithë, siguron shërbimet e yllit të PSV-së

Napoli duket shumë pranë goditjes së bujshme edhe pse ende nuk është hapur merkato. Sipas mediave…

Insinje pranë largimit? Fajin e kanë tifozët dhe… agjenti i ri!

Lorenco Insinje është një nga pikat më të forta të ekipit të Ançelotit. Sulmuesi është një…

“Lufta” për Lozanon, klubi italian duket se i gjen “telat” PSV-së

Hirving Lozano është një ndër lojtarët më të kërkuar në merkato. Meksikani, i cili mahniti në…

Lozano i shkel syrin Barçës: Një ëndërr të luaj për këtë klub

Skuadra kampione e Holandës, PSV Eindhoven, do të përballen me Barcelonën në “Camp Nou” në orën…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online