Browsing Tag

Harry Maguire

Zyrtarizimi i Junajtid, rekordmeni zbarkon në Old Trafford

Akordi ishte arritur para pak ditësh dhe para pak minutash ka ardhur edhe zyrtarizimi i këtij transferimi. Mançester Junajtid ka vendosur një rekord dhe ka përforcuar mbrojtjen e ekipit të Solskjaer. “Djajtë e kuq” paguan rreth 93…

Roxhers kërcënon blerësit: Meguajër ikën me kushtet tona

Mançester Junajtid po kërkon me çdo kusht të transferojë mbrojtësin e Lestër Siti, Herri Meguajër. Futbollisti anglez ka një çmim prej 80 milionë paundësh, por drejtuesit e “djajve të kuq” po hezitojnë të shpenzojnë këtë shumë kolosale.…