Browsing Tag

Hakaj

Teuta humb një “xhevahir”, zyrtarizohet divorci

Teuta ka bërë disa afrime shumë cilësore këtë merkato vere, ka rikonfirmuar Bledi Shkëmbin në krye të pankinës dhe po përgatitet për Europën. Megjithatë, as largimet nuk kanë munguar. Fillimisht, ishte Frashëri ai që u divorcua me “Djemtë e…

Hakaj: Duam titullin, nuk ka ekip më të mirë se Teuta

Esin Hakaj është një ndër lojtarët që spikati më së shumti në sfidën me Kastriotin. Mbrojtësi shkodran ishte ndër më të mirë dhe pas ndeshjes për “Supersport” në emisionin “Gol pas Goli”, u shpreh i sinqertë, duke treguar se skuadra e tij…

Zyrtare, Hakaj largohet nga Partizani

Esin Hakaj nuk është më pjesë e Partizanit. Mbrojtësi shkodran, i cili firmosi verën e shkuar me të kuqtë, sot përfundimisht ka mbyllur aventurën me klubin që e mori si investim madhor, por nuk e përdori fare, duke i dhënë vetëm 20 minuta…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online