VIDEO | Gola të çmendur, ish-lojtari i Feronikelit eliminon “gjigantin” kroat

Një ndër surprizat më të mëdha të kualifikueseve të Champions League ishte eliminimi i kroatëve të…

Rrëfimi i Ismajlit: Padrejtësitë në Kroaci dhe filozofia e Edi Rejës

Ardian Ismajli është kthyer në një lojtar kyç te Hajduku i Splitit. Qendërmbrojtësi shqiptar ka dhënë…

Shënoi gol deçiziv, Shaktar Doneck hedh sytë nga lojtari i kombëtares shqiptare

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Ardian Ismajli po kalon një formë të mirë te Hajduku i Splitit.…

Tahiraj: Nuk e prisja të isha titullar. Ismajli: E mbytëm Lokomotivën!

Fillimi i sezonit ishte katastrofik për skuadrën e Hajdukut të Splitit, por së fundmi situata po…

Memolla me ekip të ri, largohet nga Hajduku dhe zgjedh Italinë

Hysen Memolla është lojtari më i ri i Salernitanës. Mbrojtësi kuqezi është transferuar sot te skuadra…

Mihana fiton zemrat e kroatëve, Apolonia pret ofertën

Redon Mihana e ka lënë plotësisht pas dëmtimin e pësuar gjatë verës dhe diçka të tillë…

Hajduku i dashuruar pas shqiptarëve, zbarkon edhe talenti i Apolonisë

Hajduku i Splitit para pak ditësh ka nënshkruar me sulmuesin anësor Françesko Tahiraj, të cilin e…

VIDEO | Ismajli rikthehet me asist, mund Alijin dhe ka një mesazh për “dashakeqët”

Ardian Ismajli është rikthyer në fushë me Hajdukun e Splitit pas më shumë se një muaji…

Vazhdojnë ofertat për Tahirajn, tani e kërkojnë në Kroaci

Françesko Tahiraj ka qenë një ndër surprizat e këtij sezoni në kampionatin slloven. Mesfushori i krahut…

Momenti i artë i Ismajlit: E futëm Bejlin në xhep, Panuçi insistoi për mua

Ardian Ismajli është gati për Hajduk Split. Mbrojtësi nuk e ndjen lodhjen pas dy ndeshjeve me…

Prapaskena me Uzunin, gjiganti kroat e vëzhgoi në korrik

Myrto Uzuni po kërkohej gjatë verës nga disa klube. Panionios në Greqi e vëzhgoi nga afër…

Nuk është shaka, De Laurentis gati të blejë Hajdukun!

Aurelio Di Laurentis është një personazh në Itali. Deklaratat e presidentit të Napolit përgjithësisht janë të…

U bie rruga nga Beogradi, ultrasit e Hajdukut nuk pyesin fare

Hajduku i Splitit luan sot në orën 18:00 ndeshjen e kthimit në kuadër të turit të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online