Hafizi del kundër Rejës: Problemet i kemi në sulm

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Astrit Hafizi, ka kritikuar repartin e sulmit për paraqitjen e bërë sot…

Dështimi i Shpresave, Hafizi i zhgënjyer: Nuk kanë faj vetëm trajnerët, peshku qelbet nga koka

Nëse Kombëtarja doli për momentin nga kriza, duke fituar në Andorrë dhe duke marrë 3 pikë…

Hafizi: E pafalshme, na mundi një rival mediokër

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Astrit Hafizi, është treguar shumë kritik me kombëtaren tonë dhe trajnerin Kristian…

Hafizi: Panuçi nuk ka qenë i drejtë në përzgjedhje, fati i “Euro 2016” s’na vjen sërish

Ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare Astrit Hafizi ka qenë i ftuar në emisionin “Top Talk” në “Top…

Hafizi: Kukësi skuadër më e kompletuar se Partizani, po bëjnë hapa galopantë

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare Astrit Hafizi, është shprehur se Kukësi ka një skuadër më të kompletuar…

Skaneri i Hafizit: Ky duhet të jetë objektivi kryesor!

Astrit Hafizi, ish-trajneri i Kombëtares, ka folur për grupin që i rezervoi shorti Shqipërisë në kualifikueset…

Hafizi: Kjo ndeshja e Panuçit, një trajner shqiptar do shkarkohej që në avion

Ish-trajneri i Kombëtares Astrit Hafizi ka komentuar para ndeshjes me Uellsin. Ish-timonieri kuqezi ka komentuar pozitën…

Hafizi: Jo më lojtarë nga Kosova, u zënë vendin lojtarëve nga Shqipëria

Grumbullimi i Kastriot Dermakut nga Kristian Panuçi për ndeshjet ndaj Jordanisë dhe Izraelit solli një debat…

Hafizi: Panuçi i tensionuar, nuk ka respekt për kampionatin tonë

Ish-trajneri i Kombëtares Astrit Hafizi ka komentuar në emisionin “Zona Gol” në “Supersport” konferencën e fundit…

Pas De Biazit, Hafizi kritikon edhe Panuçin: Nuk mjafton pika, duhet edhe lojë

Ish-trajneri i kombëtares sonë, Astrit Hafizi, tashmë në rolin e analistit në Supersport, nuk ishte aspak…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online