Browsing Tag

Gnabry

Bajerni i Mynihut bindet, vjen rinovimi me Gnabrin

Bajerni i Mynihut, veçse pritet të bëjë disa lëvizje në hyrje, po punohet edhe për nënshkrimin e kontratave të reja me futbollistët aktualë. Serzh Gnabri është ai që ka pranuar ofertën e kampionëve në fuqi të Gjermanisë dhe ka nënshkruar…

Zyrtare, Bajerni blen talentin e Arsenalit

Pa zhurmë, Bajerni i Mynihut ka mbyllur një blerje që mund të rezultojë një goditje e madhe për të ardhmen, sepse për 10 milionë euro ka blerë nga Arsenali futbollistin e Gjermanisë, Serzh Nabri. 21-vjecari i lindur në Shtutgart ka qenë…