Browsing Tag

Gentian Stojku

Stojku e merr shtruar: Tomori? Ndeshje normale

Apolonia ishte pushim këtë javë dhe skuadra fierake ka punuar normalisht dhe tanimë po bëhet gati për ndeshjen e radhës me Tomorin në transfertë. Bardhejeshilët do të rikthehen në Berat, aty ku herën e fundit patën probleme dhe fituan në…

VIDEO | Stojku: Penalltia solli irritimin, i mbrojta arbitrat

Gentian Stojku, trajneri i Kamzës, pas ndeshjes me Laçin foli në lidhje të drejtpërdrejtë në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport. Elbasanasi foli për ndeshjen dhe për ngjarjen që ndodhi pas ndeshjes, kur u godit gjyqtari i FIFA-s,…

Ekskluzive: Vendimi befasues, Gentian Stojku jep dorëheqjen

Dukej se gjërat po shkonin shumë mirë, madje shumëkush ëndërron edhe Superioren në Shijak. Por ditën e sotme befasisht mësohet se trajneri Gentian Stojku ka paraqitur dorëheqjen para drejtuesve të ekipit. SportEkspres.com mëson se…