Browsing Tag

Gentian Begeja

Erzeni nuk vonon, zgjidhet pasuesi i trajnerit Stojku

Gentian Stojku do të jetë trajneri më i ri i Kamzës dhe largimi i tij drejt Superiores, ka lënë vendin bosh në kreun e pankinës së Erzenit. Megjithatë, klubi shijakas nuk ka vonuar për të gjetur pasuesin e tij. Numri një i pankinës së…

Begeja si Iniesta, një foto në “rrethim”

Andres Iniesta është një magjistar me topin. Edhe tani që është transferuar në Japoni po e tregon klasin e tij. Me Barcelonën dhe Spanjën ka fituar gjithçka, ndërkohë që kanë qenë të shumta rastet kur rrethohej nga disa lojtarë…