Zyrtare | Atalanta “pa frena”, thyen rekordin e klubit për një ukrainas

Atalanta ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit ukrainas Ruslan Malinovksi. Futbollisti 26-vjeçar raportohet se i ka kushtuar…

Ianis Haxhi zgjedh Belgjikën, i ati përfiton 10 milionë euro

E ardhmja e talentit Ianis Haxhi do të jetë në Belgjikë. Djali i legjendës rumune Giorge…

Tare nuk i ndahet kampionatit të preferuar, një makineri golash drejt Lacios

Një ndër kampionatet e fundit të Igli Tares është ai i belg. Drejtori Sportiv i Lacios…

Milionat e Champions japin efekt, Atalanta bën ofertën historike

Atalanta me paraqitjet e mira në Serie A, duke siguruar edhe një vend në Champions ka…

Zyrtare | Zhegrova largohet nga Genku, transferohet te “gjiganti” zviceran

Edon Zhegrova është larguar nga skuadra e Genkut. Lojtari i përfaqësueses së Kosovës lë kampionatin belg…

Jo vetëm Milani, gjiganti botëror mendon për Zhegrovën

Lajmi në mediat italiane, se Edon Zhegrova po shihet me imtësi nga drejtuesit e Milanit, bëri…

E bujshme | Milani kërkon Edon Zhegrovën, shihet si pasues i turkut

Prej kohësh po përflitet që Hakan Çalhanoglu do të largohet nga Milani, ku dëshira e turkut…

Fati i buzëqesh Zhegrovës, merkato e janarit sjell një lajm të mirë

Edon Zhegrova nuk ka mundur të gjejë shumë hapësira gjatë këtij sezoni të skuadra e Genkut.…

Skandali në Belgjikë, në Serbi përfshijnë edhe Igli Taren

Skandali i shpërthyer në Belgjikë mund të nxjerrë në dritë të tjera çështje dhe në një…

Spektakolare, tifozët e Genkut lumturojnë djalin e portierit

Genk fitoi ndeshjen e parë të turit të tretë të Ligës së Europës me polakët e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online