Browsing Tag

Gaz Demi

Dekorohet Gaz Demi, tifozët kërkojnë… trajnerin

Gazment Demi, presidenti i Partizanit, është vlerësuar në Kosovë, ku presidenti Hashim Thaçi e ka dekoruar me dekoratën “Urdhri i Pavarësisë”, më e larta që mund të jepet. Klubi i kuq e ka bërë me dija diçka të tillë përmes një postimi në…

Demi: Nuk luajmë për dhurata, ekipi po shkon ku unë dua

Gazment Demi doli sërish i fituar nga derbi me Tiranën dhe pas ndeshjes u shpreh se nuk ishte aspak i merakosur edhe kur ekipi i tij po humbiste. “Po jo, pse të shqetësohem. Nuk është çudi e madhe të fitojë Tirana. Kemi qëlluar njëherë që…