Browsing Tag

gara e Gjermanisë

Hamilton dhe Mercedezi “fluturojnë”, Ferrari katastrofë!

Luis Hamilton ka siguruar një tjetër pole position. Britaniku dhe Mercedezi i tij tregohen sërish të pakapshëm, ndërsa Ferrari vazhdon të hasë probleme të mëdha. 1:11:767 është koha e regjistruar nga kampioni në fuqi në çmimin e madh të…