Fiorentina tenton rikthimin e madh, Batistuta: Kam vetëm një kusht!

Blerja e Fiorentinës nga manjati Roko Komiso ka rikthyer shpresat në Firence. Tifozët kanë nisur të…

Rekordi dhe urimi i veçantë, Kualjarela: Dridhem vetëm kur dëgjoj emrin e Batistutës!

Fabio Kualjarela është njeriu i momentit në Serie A. Sulmuesi i Sampdorias shënoi një dygolësh në…

Koha për ndryshim, Batistuta: Radha e Ikardit, Higuain i pati shanset e tij

Argjentina është një kombëtare, që ka patur gjithmonë emra të mëdhenj në repartin e sulmit. Të…

Nga Fiorentina, te problemet me gjunjët, Batigol: Më pëlqente… disavantazhi!

Gabriel Omar Batistuta është një emër simbol i futbollit botëror dhe një frymëzim për miliona tifozë.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online