VIDEO | Interi nuk zhgënjen, fitore bindëse ndaj Frozinones

Interi nuk gabon në transfertën ndaj Frozinones dhe mban në pesë pikë diferencën me Milanin e…

VIDEO | Napoli shumë i fortë për Romën, Fiorentina nuk e nderon… Batistutën

Napoli ka arritur të fitoja përballjen spektakolare kundër Romës në “Olimpico”. Karlo Ançeloti e nisi ndeshjen…

Baroni fiton garën me De Biazin, “ish”-i i kombëtares mbetet thatë

Humbja në shtëpi përballë Sasuolos solli fundin e aventurës së Moreno Longos në stolin e Frozinones.…

Napoli “shpartallon” Frozinonen, blindohet vendi i dytë

Napoli ka siguruar tre pikët e radhës dhe vazhdon ndjekjen ndaj Juventusit. Ekipi i Ançelotit fitoi…

“Trekuartisti” Marota dhe personaliteti i Ikardit, Spaleti s’i kursen elozhet

Trajneri i Interit, Luçiano Spaleti, foli para gazetarëve në daljen për shtyp në prag të takimit…

VIDEO | Torino shpartallon Sampdorian, Sasuolo sheh Europën

Torino shpartalloi Sampdorian në transfertë më rezultatin 1-4, duke regjistruar rezultatin e gjashtë pozitiv rresht në…

Efekti CR7 prek Frozinonen, një biletë… 680 euro!

Efekti Kristiano Ronaldo po vazhdon të japë frytet e veta. Juventus përballet me Frozinonen në transfertë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online