Kutinjo do një zgjidhje finale, refuzon anglezët

Vendimi i brazilianit

Kutinjo: Rikthim te Liverpuli? Nuk e di nëse kanë nevojë

Filip Kutinjo nuk ka përjetuar aspak një periudhë të mirë në Barcelonë. Braziliani nuk ka arritur…

Klop e do akoma, Liverpuli tenton rikthimin e bujshëm

Liverpul e shiti Kutinjon në këmbim të 142 milionë eurove në Barcelonë, por dëshiron kthimin e…

Ndërhyrje urgjente në merkaton e Barçës, zbulohen 4 lëvizje

Barcelona e shkërmoqur psikologjikisht nga dështimi i radhës në Champions League, pritet të ndërhyjë për të…

Kutinjo dhe klauzola e veçantë mes Barcelonës dhe Liverpulit!

Filip Kutinjo u transferua në janar nga Liverpuli te Barcelona për shumën e 160 milionë eurove.…

Siguria e ish-zyrtarit të Barcelonës: Zëvendësuesi i Iniestës gjendet në ekip!

Robert Fernandez, ish-sekretari teknik i Barcelonës, tashmë është pjesë e kanalit “Bein Sport Laliga”, ku po…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online