“Mos të shkojmë fare po nuk besuam”, Aliti e Ujkani i japin zemër Kosovës

Kosova është gati për ndeshjen me Malin e Zi, ndërkohë që sot para mediave kanë dalë…

Gavazaj debuton me fitore, ditë “jo” për Alitin në Suedi

Enis Gavazaj ka debutuar ditën e sotme me skuadrën e Dinamos së Minskut në Bjellorusi. Skuadra…

VIDEO | Çfarë debutimi, Aliti gjen golin e parë me suedezët e Kalmarit

Fidan Aliti ka bërë një debutim fantastik me skuadrën suedeze të Kalmarit. Qendërmbrojtësi i përfaqësueses së…

“Suedezi” Fidan Aliti: Ju tregoj pse zgjodha Kalmarin!

Fidan Aliti kishte oferta të ndryshme gjatë dhjetorit dhe janarit. Ai ishte nën kontratë me Skënderbeun,…

Aliti: “Ja pse nuk zgjodha Malmon. Fushë-Kruja? Policët u larguan”

Fidan Aliti e ka mbyllur me Kategorinë Superiore. Pas një viti e gjysmë te  Skënderbeu, mbrojtësi…

Shehi prek çështjen Aliti: Ky është futbolli profesionist, por si trajner…

Fidan Aliti mbetet ende një çështje te Skënderbeu. Kontrata e futbollistit mbaron në fund të sezonit,…

Aliti gati të transferohet, Fangaj do të “kopjojë” Uzunin

Fidan Aliti është një nga lojtarët kryesorë të Skënderbeut dhe për të a interesim edhe nga…

Aliti: Kam kontratë deri në fund të sezonit, shpallemi sërish kampionë

Qendërmbrojtësi i Skënderbeut, Fidan Aliti, u përfol shumë për një largim nga Superioria. Në një intervistë…

Aliti: Tirana? E kemi në kokë ndeshjen e parë…  

Skënderbeu do të luajë të shtunën në transfertë kundër Tiranës.  Një ndeshje që do të luhet…

VIDEO | Rikthehet Fidan Aliti, çfarë pritje te Skënderbeu!

Fidan Aliti ka dhënë kontributin e tij që Kosova të zinte vendin e parë në grup…

450 mijë euro për Skënderbeun, ja kur vendos CAS

Skënderbeu luan sot me Partizanin, ndërkohë që në klubin korçar çështja kryesore është ajo me UEFA-n.…

Kosova dhe Skënderbeu, “skaneri” i Fidan Alitit

Fidan Aliti është një nga liderët e Skënderbeut. Gjatë kësaj vere ka pasur shumë largime dhe…

Kosova, një “korçar” në Nations League

Kosova do të luajë në Azerbajxhan më 7 shtator në transfertë, ndërkohë që tri ditë më…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online