Browsing Tag

Fernandino Silva

VIDEO | Ky gol është një mrekulli, “samba” nga Kina!

Spektakël nga Kina, aty ku sulmuesi Fernandinjo Silva ka vallëzuar në fushë dhe ka shënuar një gol të pabesueshëm. 33-vjeccari, i cili në të shkuarën ka provuar të luajë edhe në Serie A me Hellas Veronën, i ka mahnitur të gjithë.…