“Isha pranë firmës me Napolin, edhe Milani më ka kërkuar”

“Isha pranë firmës me Napolin, edhe Milani më ka kërkuar”

Goditje e rëndë për Belgjikën, mesfushori jep dorëheqjen papritmas

Kombëtarja e Belgjikës ka humbur njërin prej lojtarëve më të rëndësishëm të dekadës së fundit. Bëhet…

VIDEO | Felaini “mahnit” Kinën, gol fitoreje në debutim

Maruan Felaini vendosi të largohej nga Mançester Junajtid, ku zgjodhi Kinën për të vijuar karrierën e…

Futboll absurd, shifra që fiton Felaini në Kinë është skandaloze

Maruan Felaini vendosi para disa javësh që të linte Mançester Junajtid, duke zgjedhur Kinën për vazhdimin…

Ishte “beniamini” i Murinjos, Solskjaer e largon drejt Kinës

Zhoze Murinjo dhe Ole Gunar Solskjaer janë dy trajnerë shumë të ndryshëm, në filozofi, mënyrën e…

Genduzi flet për incidentin me Felainin: Është xheloz!

Në mesjavë, konkretisht mbrëmjen e së mërkurës, Mançester Junajtid dhe Arsenali u ndanë në një barazim…

VIDEO | Felaini ja hedh paq, nuk ka dënim për faullin ndaj Genduzit

Maruan Felaini çuditi të gjithë të pranishmit në “Old Trafford” me faullin e shëmtuar që bëri…

Felaini “si gratë e këqija”, bën faullin më të veçantë në histori!

Mbrëmjen e kaluar Mançesteri dhe Arsenali ndanë nga një pikë, pas barazimit spektakolar 2-2, teksa shënuan…

Habia e madhe: Felaini paguhet më shumë se… De Gea!

Maruan Felaini është rikthyer të ketë një vend titullari te Mançester Junajtid. Pas tre javëve të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online