Browsing Tag

Fatmir Sala

Iliria pret Veleçikun, Sala: Nuk na lejohen gabimet!

Të shtunën Iliria pret në “Redi Maloku” skuadrën e Veleçikut, që kryeson pesëshen që lufton për mbijetesë në Grupin A të Kategorisë së Parë. Fushë-Krujasit kishin luhatje gjatë fazës së dytë dhe nuk u renditën dot në pesëshen e parë.…

Zhbllokohen financat tek Iliria, trajneri jep lajmin e mirë

Muaji janar ka patur shumë dritëhije te skuadra e Ilirisë së Fushë Krujës, pasi financat e munguara detyruan një pjesë të skuadrës që të bojkotonte stërvitjen. Ndërkohë që ky problem tashmë është zgjidhur dhe trajneri Fatmir Sala deklaron…