Browsing Tag

Fabio Kualjarela

Plani B, Milan kërkon sulmuesin e golave spektakolarë

Gjatë ditës së sotme Leonardo konfirmoi se Zllatan Ibrahimoviç nuk do të rikthehet te Milani. Kuqezinjtë vazhdojnë të kërkojnë një sulmues dhe një emër tjetër ka dalë në skenë. Siç raporton “Sport Mediaset”, Milani është i interesuar për…