Xhampaolos i gjejnë shpejt zëvendësuesin, një ish-roman te Sampdoria

Pas largimit të teknikut Xhampaolo te Milani, stoli i Sampdorias ishte një pozicion vakant. Megjithatë, dilema…

Di Françesko drejt Spanjës? Zbulohen prapaskenat e udhëtimit sekret

Eusebio Di Françesko po shijon pushimet. Trajneri ndodhet pa punë që nga 7 marsi i këtij…

Di Françesko një hap larg shkarkimit, Panuçi jo më mes favoritëve

Eusebio Di Françesko është pranë shkarkimit nga detyra e trajnerit të Romës. Eliminimi nga Porto në…

Di Françesko: Souza në stadium? Asnjë problem! Nga lojtarët dua vetëm një gjë

Roma e ka fituar ndeshjen e parë ndaj Portos dhe tanimë në kthim do të duhet…

Mbledhje deri në orët e vona, Roma merr vendimin për Di Françeskon

Humbja në derbin përballë Lacios ka sjellë zemërim dhe zhgënjim të madh në kampin romanist. Bardhekaltrit…

Receta e Di Françeskos: Nevojitet zemër dhe tru, derbin e vendos… Zaniolo!

Roma është gati për ndeshjen kundër Lacios. Derbi i kryeqytetit italian është një nga duelet më…

Monçi drejt Premier Ligës, dy alternativa për Romën

E ardhmja e Monçit është gjithnjë e më larg Romës. Drejtori sportiv spanjoll mund të transferohet…

Thirrja e Di Françeskos: Lëreni të qetë Zaniolon! Numri 10? Ka kohë…

Roma pret Bolonjën nesër në mbrëmje në “Olimpico” dhe djemtë e Di Françeskos nuk kanë alternativa…

Di Françesko: Zaniolo pjesë e një klubi të madh, ja ku ngjason me Totin

Nikolo Zaniolo shënoi golin e tretë me fanellën e Romës në takimin e djeshëm ndaj Milanit.…

Milani vendos fatin e Di Françeskos, rikthehet në modë emri i… Panuçit

Humbja e thellë me rezultatin 7-1 kundër Fiorentinës në Kupën e Italisë ka shkaktuar një furtunë…

Di Françesko: Nuk e jap dorëheqjen, skuadra s’ka mentalitet

Trajneri i Romës Euzebio Di Françesko mund të ketë dhënë daljen për shtyp më të sikletshme…

Ndeshja speciale e Di Françeskos: Djalit i bën presion… gruaja!

Roma pret Sasuolon nesër në “Olimpico”, në orën 18:00, në një ndeshje që duhet fituar. Zona…

Di Françesko: Lojtarët më zhgënjyen, këtë fanellë duhet ta meritosh!

  Roma vinte e pamotivuar në transfertën ndaj çekëve të Viktoria Pëlzen. Në daljen për shtyp…

Di Françesko: Derbi vlen për të ardhmen e Romës, jo timen!

Seria A nuk ka nisur ashtu siç duhet për ekipin e Romës. Kryeqytetasit kanë pasur një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online