Browsing Tag

Enrique Cerezo

Presidenti i Atletikos humbet dy golat, zbulohet shkaku

Dy golat uruguaianë të Himenez dhe Godin i dhuruan fitoren Atletikos së Madridit përballë Juventusit dhe djemtë e Diego Simeones janë një hap larg kualifikimit në çerekfinalet e Champions Ligës. Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë…

Cerezo nuk trembet: Objektivi ynë është finalja!

Ditën e sotme u hodh shorti i fazës së 1/8-ave të UEFA Champions League. Goglat nuk u treguan dhe aq bujare me disa nga ekipet pretendentë, duke vendosur duele “ferri” që në këtë fazë. Liverpuli do të përballet me Bajernin e Mynihut, ndërsa…