Browsing Tag

Ekuador

Tragjedi në Ekuador, 12 tifozë viktima të aksidentit rrugor

Futbolli ekuadorian është në ditët më të errëta dhe kjo për shkak të një aksidenti tragjik që u ka marrë jetën 12 tifozë të ekipit të Barcelonës, skuadër kjo më e suksesshmja në vend. Tragjedia ndodhi kur autobuzi i mbushur me tifozë po…