Interi harron Lukakun, një sulmues kroat për Konten

Romelu Lukaku është shumë afër transferimit te Juventusi. Belgu ishte objektivi i madh i Interit, që…

Superofertë, Uest Hemi pranë “bishës” së Frankfurtit!

Uest Hemi është shumë pranë një goditjeje të madhe për sulmin, sepse po mbyll bisedimet me…

Pasardhësi i Grizman, Atletiko e gjen në Bundesligë

Zëvendësimi i Antuan Grizman nuk është aspak i thjeshtë dhe Atletiko Madrid e mirë këtë fakt.…

Sulmuesi ideal për Konten, Interi nis sulmin për kroatin

Interi po punon në disa fronte për përforcimin e skuadrës. Emri i fundit që ka dalë…

Befasohen tifozët, Ajntrahti mbetet pa sulm?

Ajntrahti i Frankfurtit zhvilloi një sezon shumë të mirë. Gjermanët ishin shumë afër arritjes në finalen…

VIDEO | Mjaftojnë katër minuta, Bajerni nis festën e titullit

Bajernit i kanë mjaftuar katër minuta lojë për të gjetur avantazhin kundër Ajntrahtit të Frankfurtit. Kingsli…

VIDEO | “Vetëvrasje” e Ajntrahtit, një nigerian i shuan ëndrrën Champions

Ajntrahti i Frankfurtit ka hedhur në erë sezonin brenda tre ditësh. Nëse përballë Çelsit zhvilloi një…

Drejtuesit ushtrojnë të drejtën e blerjes, Joviç zyrtarisht i Ajntrahtit

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ajntrahti i Frankfurtit ka ushtruar të drejtën e blerjes së…

Reali zgjedh sulmuesin e ardhshëm, befason Barcelonën me 70 milionë euro

Reali i Madridit ka nisur të mendojë prej kohësh për sezonin e ri dhe merkatoja e…

Guardiola “peshkon” në Gjermani, në bisedime me yllin e Frankfurtit

Mançester Siti interesohet për yllin e Frankfurt, Luka Joviç. Lojtari serb ndiqet nga shumë klube të…

Barcelona nuk ndalet, akord me goleadorin e Bundesligës

Barcelona po kërkon prej kohësh një sulmues, pasi Luis Suarez është 32 vjeç dhe nuk mund…

Shumë oferta për të, Rebiç ka një preferencë

Ante Rebiç është një nga “xhevahiret” e Ajntrahtit të Frankfurtit. Sulmuesi kroat shënoi një nga golat…

Rode lë pas ferrin e dëmtimeve, në janar rikthehet aty ku shkëlqeu

Sebastian Rode mund të jetë blerja më e dështuar e historisë së Dortmundit. Futbollisti gjerman u…

Ekipi i parë gjerman që bën diçka të tillë, “hirushja” Frankfurt po mahnit Europën

Mbrëmjen e kaluar, u mbyll përfundimisht faza e grupeve të Europa League. Një mbrëmje, që prodhoi…

Ultrasit gjermanë në “pushtim” të Romës, ndihmë edhe nga Italia

Janë vetëm 90 minuta lojë, gjithçka është vendosur në grup. Gjithsesi tifozët e Ejntraht Frankfurt do…

VIDEO | Nuk ka rëndësi ku luhet, gjermanët “e bëjnë më së miri”

Futbolli luhet për tifozët dhe shumëkush mendon që spektaklin duhet ta japin ata në fushë. Por…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online