Browsing Tag

Edon Zhegrova

Jo vetëm Milani, gjiganti botëror mendon për Zhegrovën

Lajmi në mediat italiane, se Edon Zhegrova po shihet me imtësi nga drejtuesit e Milanit, bëri jo pak bujë. 19-vjeçari, sipas raportimeve të “Sport Mediaset”, shihet si zëvendësuesi ideal i Hakan Çalhanoglus, në rast largimi nga ky i fundit,…

Vlerësim për Zhegrovën, pjesë e më të mirëve të ballkanit

Edon Zhegrova nuk po kalon një moment të mirë te Genku, por s’duhet të harrojmë që lojtari i përfaqësueses së Kosovës është vetëm 19 vjecc dhe ka shumë vite para vetes. Talenti i “dardanëve” ka marrë së fundmi një vlerësim nga sajti i…