Marrëveshje e mbyllur, Interi sjell sulmuesin brenda javës

Interit i duhet të marrë me patjetër një qendërsulmues. Lukaku me sa duket i ka ikur…

Xheko drejt largimit, trajneri Fonseka telefonon sulmuesin e njohur

Roma po bën gati një skuadër konkurruese për sezonin e ardhshëm. I larguari Manolas është zëvendësuar…

Xheko-Inter, gjithçka varet nga një juventin

Inter dëshiron të nënshkruajë me dy sulmues qendre. Romelo Lukaku dhe Edin Xheko janë emrat që…

Kavani drejt largimit, PSG e zëvendëson me një “gjigant”

Edinson Kavani mund të largohet në fund të këtij sezoni nga PSG. Napoli dhe Atletiko Madrid…

“CV” me 266 gola, Edin Xheko zgjedh të preferuarin (VIDEO)

Edin Xheko është padyshim një ndër sulmuesit më të mirë në qarkullim. Në karrierën  e tij…

Më i miri i javës në Champions, vlerësohet sulmuesi i Romës

Edin Xheko shënoi një dygolësh kundër CSKA Moskës, duke i dhuruar një fitore të madhe ekipit…

Rekordi i Xhekos, Mançini: Një nga më të mirët, shënon kudo dhe gjithmonë

Dygolëshi i shënuar përballë CSKA së Moskës ndihmoi Romën të siguronte një fitore tepër të rëndësishme…

Xheko i shkel syrin Premier Ligës: Vonë për t’u rikthyer, por nuk i dihet

Edin Xheko është një nga pikat më të forta të Romës, me të cilët ka një…

Xheko: Me fat me Empolin, duhet të japim akoma më shumë

Fitore e vuajtur e Romës në transfertë përballë Empolit me rezultatin 0-2, por rëndësi kanë tre…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online