Xheko nuk duron më, i vendos ultimatum Interit

Edin Xheko dëshiron transferimin tek Interi, por sulmuesi i Romës nuk dëshiron t’i presë zikaltrit deri…

Ofensiva e Interit: Xheko 6 milionë larg, ka një plan për Lukakun

Antonio Konte kërkon sulmues. Emrat dihen dhe ata janë Edin Xheko me Romelu Lukakun. Boshnjaku është…

Interi gjen liderin e ri të sulmit, Marota mbyll marrëveshjen!

Interi po lëviz prej kohësh në merkato dhe te zikaltrit priten përforcime me bujë, duke parë…

“Bomba” nga Italia, ylli i Romës akord me Interin

Një lajm i bujshëm vjen nga Italia. “Sky Sport” raporton se Interi ka arritur akordin personal…

Pasardhësi i Ikardi, një kandidat dhe dy alternativa për Interin

Largimi i Mauro Ikardit në fund të sezonit është i sigurt. PSG është ekipi i fundit…

Zëvendësuesi i Xhekos, Roma piketon jashtë kontinentit

Edin Xheko mund të largohet nga Roma në fund të sezonit. Verdhekuqtë nuk duan të mbeten…

Xheko dhe një skenar i çmendur, Ikardit i gjejnë pasuesin

“Nuk do e shesim, nuk do ia shesim kurrë Juventusit. Ne besojmë se Ikardi do të…

Xheko nuk e harron Sitin: E ndjej akoma si klubin tim, nuk ka si Premier Liga!

Edin Xheko vazhdon të mbetet i lidhur me Mançester Sitin. Sulmuesi boshnjak ishte pjesë e ekipit…

Zhezus qetëson Romën, por kërcënimi vjen nga Premier Liga

Dëmtimi i Huan Zhezus nuk është i rëndë dhe mbrojtësi nuk do të përfundojë në operacion.…

Ndeshja speciale e Di Françeskos: Djalit i bën presion… gruaja!

Roma pret Sasuolon nesër në “Olimpico”, në orën 18:00, në një ndeshje që duhet fituar. Zona…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online