Browsing Tag

Dzaria

Tjetër lamtumirë te Kukësi, mesfushori konfirmon largimin

Te skuadra e Kukësit, kanë filluar lëvizjet. Dy nga futbollistët më të mirë të verilindorëve, Rexhinaldo dhe Kordeiro janë larguar nga blutë, ndërsa pak minuta më parë, dhe mesfushori gjeorgjian, Irakli Dzaria, konfirmoi largimin.…

Kukësi mendon për Kastriotin, shtohen forcat te verilindorët

Ndeshja e fundit e fazës së dytë për Kukësin do të jetë ndaj Kastrioti. Skuadra kuksiane nuk mundet prej 4 takimesh, duke marrë 10 pikë nga 12 të mundshme dhe natyrshëm fitorja konsiderohet si një objektiv i padiskutueshëm ndaj krutanëve.…

Kukësi mund të ndryshojë modul, Shkodra i prish planet Cungut

Kukësi do të ndeshet të martën me Tiranën, sfidë kjo e vlefshme për javën e 12-të të Kategorisë Superiore. Të dyja ekipet kanë nevojë urgjente për pikë, Kukësi për të mos iu larguar më shumë kreut, ndërsa Tirana për të dola nga kriza e…

Dzaria flet si kuksian: Nuk do e keni të lehtë të fitoni këtu

Është një përballje e veçantë për Irakli Dzarian përballja me skuadrën e Torpedo Zhodinos, pasi do të shkojë në vendin e tij si një kundërshtar për të parën herë. Në një intervistë për mediat në vendin e tij, Dzaria shprehet se për të do të…