VIDEO | Arbitri uellsian u bëhet makth, te Shkëndija dalin jashtë kontrollit

Shkëndija u eliminua ditën e djeshme nga kualifikueset e Europa League pas barazimit 1-1 në Luksemburg…

Tension, tre të kuq dhe eliminim! Shkëndija nuk ia del në Luksemburg

Shkëndija nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 1-1 në transfertë përballë Dudelanzh…

Mici i bindur: Shkëndija kualifikohet, e përmbysim humbjen

Mbrojtësi Gledi Mici është një nga lojtarët më të rëndësishëm te Shkëndija e Tetovës. Mëngjarashi, i…

Surpriza Dudelanzh dhe diferencat e frikshme me Milanin

Thuajse çdo vit, kualifikueset e Europa League sjellin skuadra surprizë. Edicionin e kaluar ishin suedezët e…

Dudelanzh paralajmëron Milanin, Topmëler: Nuk ju kemi frikë!

Dino Topmëler me siguri është i emocionuar para ndeshjes me Milanin. Trajneri i Dudelanzh e di…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online