PSG një “çarçaf” me largime, në listë dhe ylli i sulmit

Sezoni për PSG ka mbaruar dhe në “Parc de Princes” po bëhen gati për të seleksionuar…

Draksler: Nejmar dhe Mbape nuk lëvizin, ja çfarë më pëlqen më shumë nga PSG

Julian Draksler mundohet të shuajë zërat ne lidhje më një largim të mundshëm të njërit mes…

Eksperiment i çmendur i Tuhel, PSG-ja “asgjëson” mesfushën

Tomas Tuhel ka një reputacion si një trajner që nuk ndalet dot së eksperimentuari. Tekniku gjerman…

Tuhel e nxjerr jashtë loje, Draksler drejt Andaluzisë

Julian Draksler nuk do të jetë më pjesë e PSG-së për sezonin gjerman. Futbollisti gjerman e…

Dortmund-Bajern, në garë për yllin Draksler

Julian Draksler mund të rikthehet në Bundesligë. Mesfushori i PSG-së raportohet se shihet si pasuesi i…

“Bild” zbulon foton, agjenti i Drakslerit është në Barcelonë

Julian Draksler do të jetë ylli i ri i Barcelonës? Epo, kështu duket, sepse ka edhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online