Browsing Tag

Digitalb Kupa e Kosoves

VIDEO | Drita dështon dhe në Kupë, ka festë në Gjakovë

Feronikeli ishte ekipi i parë që u kualifikua në gjysmëfinalet e Digitalb Kupës së Kosovës, ndërsa ndeshjet e sotme kanë dhuruar surpriza. Vëllaznimi i Gjakovës ka arritur një fitore të madhe, duke eliminuar kampionët në fuqi të Dritës.…

Mjafton një gol, Ferronikeli kalon në gjysmëfinale

Feronikeli ka kaluar në fazën gjysmëfinale të Digitalb Kupa e Kosovës. Skuadra e drejtuar nga Zekerija Ramadani ka mposhtur me rezultatin minimal 1-0 Ferizajin. Autori i golit të vetëm të kësaj ndeshjeje ishte sulmuesi Kastriot Rexha.…