Browsing Tag

Dembele

Dortmundi ka tre emra për pasuesin e Dembelesë

Osmane Dembele ka lënë një vend bosh në “Signal Iduna Park”, meqë këtë javë u transferua zyrtarisht te Barcelona. Dortmundi do ta ketë të vështirë ta zëvendësojë, sepse merkatoja do edhe pak ditë për t’u mbyllur dhe koha ndoshta nuk do të…

“Gafa” e Dortmundit, Dembele në formacion

Gafë? Praktikisht jo, por tallja është legjitime. Dortmundi dje ka përfshirë Osman Dembelenë në formacionin e mundshëm për ndeshjen e sotme në kampionat me Hertën e Berlinit, edhe pse të gjithë e dinin se francezi do të transferohej te…

Dorë e hekurt, Dortmundi nuk e fal rebelin Dembele

Usman Dembele dëshiron Barcelonën? Dortmundi e pezullon dhe nuk dihet kur do e falë. Dje në kupë talenti francez nuk luajti me urdhër të klubit gjerman, i irrituar me sjelljen e një djaloshi 20-vjeçar në hapat e para të karrierës, i cili…

Dembele do Barcelonën, Dortmundi e pezullon

Tashmë është luftë e hapur: Usman Dembele-Dortmund praktikisht janë armiq! Talenti francez dëshiron Barcelonën dhe sot paradite nuk u paraqit fare në stërvitje. Asnjë justifikim, ndaj Dortmundi nuk e ka falur: pezullim i përkohshëm,…

Dortmundi shtang Barcelonën me çmimin për talentin Dembele

Nejmar për 222 milionë euro te PSG habiti botën, zemëroi shumë drejtues klubesh e tifozë të thjeshtë dhe ngriti me të drejtë shqetësimin se tashmë tregu do kalojë çdo limit logjike. Ajo që i trembeshin të gjithë po ndodh: nëse deri vjet…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online