Browsing Tag

Del Piero

Del Piero s’ka dyshime: Kur Juve do të fitojë, fiton!

Sot në mbrëmje do të luhet kryendeshja e javës së 15-të në Serinë A, ku Juventusi do të presë Interin në derbin e Italisë. Të shumtë kanë qenë personazhet dhe ish-lojtarët që kanë folur në kuadër të sfidës, ku ditën e sotme ka vendosur të…