Browsing Tag

David Domgjoni

Nga mbrojtja, në sulm: lëvizjet e fundit te Laçi

Laçi ishte hedhur në kërkim të një mbrojtësit, pasi Irlian Ceka është dëmtuar dhe e ka mbyllur sezonin. Lojtari i Shqipërisë U21 ka këputur ligamentin dhe drejtuesit kurbinas kanë nënshkruar me David Domgjonin. Kontrata për të është…

Domgjoni: Nica na ka ndryshuar, mbijetesa e mundur

Te Kastrioti është rritur ndjeshëm besimi për të qëndruar në Superiore. Ndeshja e fundit në Laç tregoi se krutanët e kanë forcën për ta bërë diçka të tillë dhe nëse vazhdohet me këtë ritëm, gjithçka është e mundur. Kështu shprehet edhe…

Zyrtare: Plorit i plotësohet një dëshirë merkatoje

Kastrioti ka bërë edhe një tjetër përforcim në merkato. Krutanët kanë zyrtarizuar marrëveshjen me mbrojtësin David Domgjoni, i cili edhe më parë ka qenë pjesë e tyre. Ata e kishin marrë në huazim nga Tirana asokohe. “David Domgjoni është…